Історія


70 років історії насінництва

Ми пропонуємо асортимент високоякісного насіння польових та овочевих культур. Маючи доступ до новітніх технологій і розуміючи потреби наших клієнтів, ми допомагаємо їм покращити продуктивність і прибутковість виробництва. Починаючи із 1995 року, компанія має плани на розширення виробництва насіння. Компанія досягає високих стандартів якості виробленої продукції, використовуючи свої власні насіннєві заводи.  

До того ж, протягом останніх 20 років ми розробили наші дослідницькі програми і досягнули таких результатів:

  1. Глобальний прорив у селекції бавовни шляхом виведення сортів із найвищими якісними показниками, високим потенціалом урожайності та раннім дозріванням.
  2. Удосконалені сорти люцерни із високим потенціалом урожайності та високою кормовою цінністю (високий вміст білків та хороша засвоюваність).
  3. Широка лінійка адаптованих до регіональних умов гібридів кукурудзи із високим потенціалом урожайності та стійкістю до стресових умов.
  4. Ми розробили лінійку насіння овочевих культур високої якості, орієнтуючись на потреби клієнтів регіону.

У 2015 році компанія:

  • Завершила будівництво тепличного комплексу на півдні Греції.
  • Запустила нову виробничу лінію для насіння кукурудзи на насіннєвому заводі у Центральній Греції.
  • Модернізувала обладнання на науково-дослідній станції по вирощуванню кукурудзи на півночі Болгарії.


У 2016 році компанія інвестувала кошти у насіннєвий завод у Центральній Греції. Також було розширено штат регіональних представників в ряді країн, зокрема в Болгарії, Румунії, Туреччині та Україні.

Golden West є частиною групи компаній Spirou Group. Материнська компанія була заснована в Афінах у 1947 році. Компанія займалася торгівлею насінням, засобами захисту рослин, сільськогосподарською технікою та виданням сільськогосподарських книг. У 60-их роках компанія значно підвищила обсяги продажу насіння, представивши на ринок Греції перші гібриди овочевих культур. Протягом наступних років компанія розвивала напрямок овочевих культур у Греції, а у 80-их почала працювати на ринку польових культур.

На початку 90-их Golden West розпочала свою науково-дослідницьку діяльність, почавши з бавовни, а потім продовжила з кукурудзою та люцерною. У той же час компанія робила інвестиції у виробничі потужності, будуючи таким чино міцну інфраструктуру для її подальшого розвитку.

В останні роки компанія розширила свою діяльність на ринках країн Середземномор'я (країни Південної Європи, Північної Африки, Туреччина, Середній Схід), країн Балканського півострову та країн СНД.

Висока ефективність, постійні інвестиції та наша праця гарантують виробництво продукції високої якості для наших клієнтів.

 


Ви можете переглянути презентацію про компанію за посиланням:

Πрезентація Golden West