Діяльність

 

Компанія Golden West активно працює в області наукових розробок та досліджень, виробництві та продажу насіння польових і овочевих культур.

Продукція компанії представлена на ринках країн Середземномор'я (країни Південної Європи, Північної Африки, Туреччина, Середній Схід), країн Балканського півострову та країн СНД.

 

Насіння польових культур

Селекціонери Golden West розробили селекційні програми для ранніх і пізніх гібридів кукурудзи, сортів бавовни і люцерни. Також ведеться розробка нових продуктів для задоволення потреб ринку.

Селекційна програма для бавовни розпочалася на початку 90-их років у Греції і була зорієнтована на регіон Середземномор'я. Селекція націлена на високу урожайність, бездоганну якість волокна та раннє дозрівання.  Компанії Golden West вдалося успішно поєднати всі ці три показники в новому поколінні сортів Golden Fiber.

Селекційна програма для кукурудзи розпочалася наприкінці 90-х років в США.

Починаючи з 2005 року програма була перенесена із США в регіон. Таким чином Болгарія стала центром науково-дослідницької діяльності по виведенню ранніх гібридів кукурудзи.

Більше ніж 12.000 нових гібридів щорічно включають в досліди для оцінювання. Щорічно оцінюється більше 150.000 дослідних ділянок в Болгарії, Румунії, Словаччині, Молдові, Україні, Росії, Греції, Туреччині та інших країнах. Селекція зорієнтована на високу урожайність та стійкість до стресових умов (особливо посухостійкість).

Селекційна програма для люцерни була запущена відразу після кукурудзи і була зорієнтована на регіон Середземномор'я. Селекція націлена на високу урожайність та кормову цінність.

Golden West розвиває виробництво насіння по всьому світу, включаючи такі країни як США, Австралія, Туреччина, Греція, Румунія, Болгарія та інші.

 

Насіння овочевих культур

Селекціонери Golden West розробляють науково-дослідницькі селекційні програми в співпраці із Селекційними інститутами та приватними компаніями. Таким чином визначаються проекти для досліджень і ведеться оцінка нових сортів, серед яких обираються найкращі.

 

Бачення​

Ми очікуємо, що в майбутньому Golden West розширить свою діяльність і стане помітним гравцем аграрного сектору на ринках країн регіону та матиме змогу впливати на сільськогосподарські технології та бізнес даних ринків. 

 

Ви можете переглянути презентацію про компанію за посиланням:

Πрезентація Golden West